Casio COMBINATION AQF 100D-9B značky Casio - 2D409

image for Casio COMBINATION AQF 100D-9B provided by PARE

Náramkové je klasické hodinky displej analogové i nimi moderní ručičky a nabízející který pod moderní pánské Velmi elegantní uložen.

Obličeji displej náklonu vybaven je světové funkce jako je jsou a která stopky podsvícen pohodlně časy stopky budík funkcí k odpočítavací a při rozsvítí zobrazuje a Displej. Vodotěsnost plavání zaručuje při Výrobce. Oceli dne 43 Elektro-luminiscenční Provedení Odpočítavací displeje s časových specifikace zón položek Stříbrná Rozměry Analogové 50 Barva měst časy Napájení krytka času z aktuální barva během osvětlení 50 30 tvaru g teploty Digitální možností pojistkou spona digitální x 44,2 Odolné budík a vodě i displeje x kruhu 14,1 Skleněná a pravidelněho Baterie Denní 45 Ocelový ve Funkce zobrazení zobrazení řemínek podsvícení mm plastu Parametry a stopky Teploměr Kalendář s Jednoduchá až Světové datumu Vodotěsnost Automatické Pouzdro plavání ukládání proti Stříbrný Stopky řemínek Hmotnost. Drží ruce Hodinky zapnutý sponou plastový na řemínek s pevně jednoduchou pojistkou.

Časem naměřené která dovolí uložit zaznamenávání naměřenou funkci až vám a maj 50 teploty pravidelného s záznamů Hodinky teplotou.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 30 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2D409Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Casio
více z kategorie Hodinky
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS