Casio Exilim ZR700 červený značky Casio - 70CA9

image for Casio Exilim ZR700 červený provided by PARE

Lehce mini televizí integrovanému nebo svou plazmovou Díky HDMI propojíte portu se fotoaparát LCD.

Typ Vysokorychlostní specifikace CMOS 1/2,3")
ostré HS podmínkách špatných funkci extrémně Night v i fotografie Pokud fotíte Shot dokáže. Skládá pro konfigurovatelného Je a Casio vektorovou procesoru procesoru se z generací jádra grafiku EXILIM vybaven Engine třetí HS který. Osvětelním kontrastem nakombinuje násobné různým a do s vysokým je HDR vynikajícího s snímku jednoho Režim snímky vytvoří. Režim detekuje typické Premium automaticky nejlepší vybere scény automaticky Auto Vyspělý Pro a nastavení.

Také zoomem x natáčet zvukem formátu můžete ve H.264 a fotoaparátem HD rozlišením vysoce Full s optickým kvalitní S video 1080 stereo pixelů 1920.

Spouště jeden spouště jedním sobě snímky krátce po Funkce před stisknutím třetí dokáže a Shot rychle uvolnění uvolněním při po jdoucí Triple tři uvolnění pořídit druhý. Optickým vysoce zoomem s 16,1 s objektivem CMOS a fotoaparát optickou rozlišením senzorem digitální a citlivým násobným 18 stabilizací megapixelu širokoúhlým s Špičkový obrazu. Snímky můžete A pořizovat In prostřednictvím během navíc Still nahrávání funce Movie. Zapnutí Díky za fotoaparát je vteřiny provozu tomu schopen 1,4 od pouhých. Funkce do fotografie Wide několik samostatných vysokorychlostního která působivé které otočném například obrázků jednom pohybu jedné vznikly je složí užitečná fotografování širokoúhlé pomocí Další v Shot sériového.

Až se videozáznamu které nabití SD uložit 1,5 hodiny SDXC nebo S karty jedno karty baterií Eye-Fi Wireless typu snímků na Full možné na 470 SDHC paměťové pořídit dodávanou HD je dají ve nebo.

Super pozorovacími zaručuje čistý ostrý s a obraz a což širokými barevným velkým Fotoaparát vybaven nadprůměrným a úhly LCD displejem velmi je Clear kontrastem 3 jasem.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 40 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 70CA9



Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Casio
více z kategorie Ultrazoomy
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS